» » Migrena

Wpisz nazwę szukanej choroby:

Migrena

Powtarzający się, najczęściej jednostronny, pulsujący ból głowy. Migrena trwa zazwyczaj od 4 do 72 godzin. Charakteryzuje się różnym stopniem nasilenia i częstotliwością występowania. Bóle nasilają się pod wpływem emocji lub wysiłku fizycznego. Występuje światłowstręt (fotofobia), nadmierna wrażliwość na dźwięki (fonofobia) i zapachy, występują też nudności i wymioty. Niekiedy przed wystąpieniem epizodu migrenowego, może pojawić się tzw. aura (występująca w 10% przypadków migren), w postaci parestezji, ubytków w polu widzenia, pojawienia się mroczków, niedowładu, afazji.

źródło: Wikipedia

Użytkownicy serwisu leczą chorobę Migrena:

W tej chwili nie ma użytkowników leczących Migrena

Jeżeli chcesz być informowany o trwających badaniach, najnowocześniejszych terapiach oraz lekach w leczeniu choroby Migrena, zostaw adres email aby być na bieżąco...

Twój adres email

Przynajmniej 6 znaków

WAŻNE! Dane wpisywane przez Ciebie w serwisie Bliscy Zdrowiu oprócz e-mail i kodu pocztowego będą widoczne dla innych użytkowników. Inni użytkownicy będą uczyli się na podstawie wpisywanych przez Ciebie informacji. Dziel się swoim doświadczeniem odpowiedzialnie.

Użytkownicy chorujący na Migrena chorują również na:

Wiek użytkowników chorych na Migrena

Płeć użytkowników chorych na Migrena

Użytkownicy

chorzy na Migrena

Zobacz wszystkich 9 użytkowników

Wypowiedzi

dziecko z toczniem
Toczeń rumieniowaty układowy (SLE) ponad 4 lat temu, Żabka91

więcej »