» » » Dobry specjalista w Krakowie

Łuszczyca (Psoriasis)

Dobry specjalista w Krakowie

Odpowiedz

Cześć, mam pytanie czy ktoś z naszej społeczności może polecić dobrego lekarza specjalizującego się w naszej przypadłości? Mam ostatnio duży problem z głową i muszę iść już do lekarza bo stan jest dramatyczny. Niestety nie wiem do kogo się wybrać w Krakowie a nie chcę trafić znów na 'speca' od wydawania recept sterydowe środki.

żel do mycia ciałą i skóry głowy jest dobry, przynajmniej mnie na glowe pomogl bardzo na cialo nie ale na glowe bardzo pomogl Pharmaceris Puri-ichtilium. Kosztuje 30 zł, chyba warto spróbowac

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika WykapanyOdkurzacz

Ja stosuje Emulsje do kąpieli z medi dermu i smaruje się codziennie balsamem do ciała też z medi dermu . Dobra i niedroga firma. Skórę głowy miałam cała wysypaną i lekarz powiedział mi że mogę użyć szamponu Pirolam.Stosuje go i nie mam ani jednego wysypu na głowie.Pozdrawiam. Jeżeli chodzi o szampon Pharmaceris Puri-ichtilium dla mnie masakra. Dostałam po nim więcej skóra mnie bardzo swędziała.

A ile trzeba stosowac ten szampon NIKE?Aby było widac efekty?

Powiem ci że mi zeszło po 3,4 razie mycia głowy.do dziś używam ten szampon i skórę głowy mam czystą.

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika aszja

Dzięki. To spróbuje bo ten dyskomfort mnie wykonczy juz...

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika 19NIKE10

Znalazłem dla Ciebie specjalistów zajmujących się łuszczycą http://medmemo.pl/szukaj/dermatolodzy-i-lekarze-medycyny-estetycznej,21/kraków/. Tam możesz nawet od razu zapisać się do danego gabinetu i wybrać dogodny termin wizyty.

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika WykapanyOdkurzacz

Dziękuję Ci bardzo,

i dziękuję całej reszcie za odpowiedzi. Dzisiaj zamawiam wszystko po kolei i testuję. :)

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika jarecki

Użytkownicy grupy

więcej »