» » » Psorisan

Łuszczyca (Psoriasis)

Psorisan

Odpowiedz

Zachorowałem na łuszczycę dwadzieścia lat temu i leczyłem się maściami na bazie dziegciu, ale tego już w Polsce nie można dostać. Komu na tym zależało? Chyba producentom sterydów. Gdyby ktoś wiedział jak zdobyć Psorisan, Delatar lub podobne, będę wdzięczny. Chodziłem kiedyś na spotkania Stowarzyszenia chorych na łuszczycę, ale wiedza z tych spotkań nic mi nie wniosła. Ostatnio stosuję peeling solny. Pomaga. Ostrzegam przed sterydami, bo to co prawda daje momentalny efekt, ale jest szkodliwe dla organizmu i po nich następuje nawrót o jeszcze większym nasileniu.

Cześć, Delataru i innych podobnych faktycznie nie ma w aptekach ale jest możliwe wykonanie leku na receptę. Zapraszam tutaj http://www.bliscyzdrowiu.pl/grupy-wsparcia/luszczyca-psoriasis/tematy/leki?page=3 Zorka napisała gdzie można wykonać te leki. Pozdrawiam.

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Richie

Dzuiękuję. Mam już do odbioru odpowiednik Delataru. Skorzystałem z opisu w internecie, wydrukowałem go i dałem dermatologowi, a ten wystawił mi receptę.

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Wojtek

Cieszę się, że udało się zdobyć lek. Podziękowania należą się Zorce: http://www.bliscyzdrowiu.pl/spolecznosc/zorka Pozdrawiam

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Richie

Użytkownicy grupy

więcej »