» » » Kto się śmieje ten nie płac...

Ogólne

Kto się śmieje ten nie płacze - Humor, Dowcip, Najlepsze Kawały

Odpowiedz

W tym temacie piszemy najlepsze kawały jakie usłyszeliście w życiu lub najlepsze jakie znaleźliście w sieci. Są dwie najważniejsze zasady:

1 - Każdemu dowcipowi nadajemy tytuł (samemu trzeba wymyślić bo zwykle dowcipy nie mają tytułu) ale łatwiej go będzie wtedy zapamiętać a i samo wymyślenie tytułu jest ciekawym wysiłkiem intelektualnym

2 - Nie komentujemy dowcipów! Jak się podoba to można kliknąć wartościowa - gwiazdka

Agnieszka już złamałaś zasadę nr 2 : ) Nie komentujemy bo zagląda się tu dla poprawienia humoru a nie czytania czy się komuś podoba czy nie lub co o tym myśli.

Tytuł: Heniu

Wchodzi do baru facet z siedzącym na ramieniu małym człowieczkiem (ok 40 cm), i zamawia: - Proszę setkę czystej, a dla kolegi pięćdziesiątkę. Barman polewa i pyta: - Skąd pan wytrzasnął takiego cudaka? Klient na to: - Postaw pan kolejkę to powiem Barman szybko napełnił kieliszki - To było na safari... idziemy z kolega przez dżunglę, wychodzimy na polanę na której wokół ogniska pełno murzynów z dzidami a na środku taki jeden z wielkim pióropuszem na głowie tańczył wygibasy... W tym momencie przerywa opowieść i zwraca się do człowieczka na ramieniu: - I jak ty tam mu wtedy Heniu powiedziałeś... że jest ch.. a nie czarownik?

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika Shaak Ti

Użytkownicy grupy

więcej »